Volná místa

Aktuálně rozšiřujeme náš tým o dalšího kolegu/gyni!

KONTROLOR/KA KVALITY

Pracovní poměr práce na plný úvazek, zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp), práce na živnostenský list (osvč)
Lokalita Rokytova 4259/1, Brno, 615 00
Hrubá mzda 30.000 – 38.000 Kč

Náplň práce

Výstupní kontrola kvality výrobků vůči výkresové dokumentaci

  • Ověření a měření rozměrů posuvnými měřidly, mikrometry, dutinoměry
  • Vizuální kontrola výrobku
  • cca 50 % pracovní doby

Lehké dokončovací práce na výrobku

  • očištění, příp. zaleštění, odjehlení výrobků z kooperace
  • Příprava výrobků pro expedici – balení, kompletování
  • cca 10% pracovní doby

Logistické zajištění výrobků v rámci kooperací

  • svoz výrobků od dodavatelů a zákazníků – firemním automobilem velikosti malé dodávky (lze využít i soukromě)
  • cca 40% pracovní doby – jezdí se na východní Moravu a po Brně

Co od Vás očekáváme

  • Vzdělání ve strojírenství, zkušenosti se zakázkovou kovovýrobou
  • Dobrá orientace ve výkresové dokumentaci
  • Zkušenosti s kontrolou kvalitou dílů oproti výkresové dokumentaci výhodou
  • Cit pro detail, přesnost a kvalitu
  • Řidičské oprávnění sk. B – nezbytné!

Co Vám můžeme nabídnout

  • stravenkový paušál
  • Malý přátelský kolektiv
  • Flexibilní pracovní doba, pouze pracovní dny, pouze denní provoz
  • Firemní automobil i pro soukromé účely
  • Příspěvek na volnočasové aktivity/dovolenou
  • Provozovna v Brně s dobrou dopravní dostupností a vybaveností (v areálu fitness, jídelna, obchod)

Benefity

  • Služební auto i po soukromé účely
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dovolenou

Pokud máte zájem odpovězte nám na inzerát zde https://www.jenprace.cz/…e-kovovyrobe

+420 704 601 771-2